Piłka Nożna

Speed spotkał się z Ronaldo Nazario. I zadał mu absurdalne pytanie [WIDEO]

Screen: X/iShowSpeedHQ

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych streamerów na świecie, IShowSpeed spotkał się z Ronaldo Nazario. YouTuber odwiedził legendarnego piłkarza, obejrzał jego Złotą Piłkę, a podczas luźnej rozmowy zadał pytanie, które totalnie zbiło z tropu legendarnego napastnika.

Płakanie po spotkaniu Cristiano Ronaldo, szczekanie na Leo Messiego czy przekręcanie nazwisko podczas transmisji – to tylko niektóre aktywności Speeda, jednego z najbardziej rozpoznawalnych youtuberów na świecie.

Teraz o IShowSpeedzie znów zrobiło się głośno. Wszystko za sprawą jego spotkania z Ronaldo Nazario. Internetowy twórca odwiedził dom legendarnego piłkarza, gdzie miał okazję obejrzeć Złotą Piłkę.

Hitem spotkania było pytanie, jakie Speed zadał Ronaldo podczas luźnej rozmowy. – Jesteś ojcem [Cristiano] Ronaldo? Masz to samo nazwisko, co Ronaldo. Jesteś jego ojcem? – zapytał Speed. – Jestem tym pierwszym Ronaldo – odparł były piłkarz. – Dokładnie. Jesteś pierwszym Ronaldo, więc jesteś ojcem Ronaldo? – ponowił pytanie youtuber.

https://twitter.com/iShowSpeedHQ/status/1745084374092075510?s=20