Kadra

Matty Cash porównał Probierza i Santosa. Wskazał największą różnicę

Matty Cash porównał Probierza i Santosa. Wskazał największą różnicę (Fot. Paweł Jerzmanowski)

Matty Cash udzielił wywiadu platformie Viaplay. Obrońca Aston Villi podczas rozmowy został poproszony o porównanie Fernando Santosa i Michała Probierze. Wskazał największe różnice między nimi i to, co zmieniło się po przejęciu reprezentacji Polski przez nowego selekcjonera.

Matty Cash przy okazji ostatniej kolejki Premier League był gościem platformy Viaplay. Podczas rozmowy z jej dziennikarzami został poproszony o porównanie Michała Probierza z poprzednim selekcjonerem reprezentacji Polski, Fernando Santosem.

Matty Cash porównał Michała Probierza i Fernando Santosa. „Daje zespołowi równowagę”

– Teraz mamy odpowiedniego trenera – podsumował Cash na wstępie. – Nasza forma za poprzedniego selekcjonera była daleka od pożądanej. Sposób gry i taktyka nie były wystarczająco dobre. Michał Probierz daje zespołowi równowagę oraz pozwala zbudować odpowiednie struktiry. Nowa rzeczywistość dodaje nam motywacji i przybliży nas do awansu – dodał.

Cash, który zadebiutował w reprezentacji Polski w listopadzie 2021 roku, rozegrał w niej do tej pory 14 spotkań, w których strzelił jednego gola. W ostatnim zgrupowaniu, podczas którego biało-czerwoni grali z Czechami (1:1) i Łotwą (2:0) 26-latek nie wziął udziału ze względu na kontuzje.