Kadra Polacy za granicą

Jasne stanowisko Lewandowskiego ws. gry z Anglią. Polak przekazał je władzom Bayernu

Fot. Własne / Paweł Jerzmanowski

Robert Lewandowski może nie zagrać w marcowym meczu reprezentacji Polski z Anglią. Napastnika do Londynu puścić nie chce Bayern Monachium, ponieważ po powrocie do Niemiec musiałby on przejść obowiązkową kwarantannę. Zawodnik ma jednak swoje zdanie w tej sprawie. Zdanie, które przekazał już swoim szefom.

Coraz bardziej realny wydaje się scenariusz, który zakłada brak Roberta Lewandowskiego w meczu reprezentacji Polski z Anglią. Obecnie wszystko zależy od… Angeli Merkel i decyzji jej rządu. W czwartek 17 marca niemiecki rząd podejmie decyzje dotyczące obostrzeń związanych z koronawirusem. Jeżeli zasady dotyczące osób wracających do Niemiec z Anglii nie zostaną złagodzone, kapitana Biało-czerwonych zabraknie w najważniejszym marcowym spotkaniu zespołu Paulo Sousy.

Jasne stanowisko Lewandowskiego ws. gry z Anglią. Polak przekazał je władzom Bayernu

Szanse na występ Lewandowskiego na Wembley nie są zbyt wielkie. On sam chce jednak w tak prestiżowym spotkaniu wystąpić. Portal Onet Sport poinformował, że stanowisko Lewandowskiego jest jasne – polski napastnik chce zagrać w Londynie. Kapitan Biało-czerwonych rozmawiał już ponoć na ten temat z szefami Bayernu, którym przekazał swoje zdanie.

Niestety nie zmienia to praktycznie niczego. Jeśli niemieckie obostrzenia dotyczące osób wracających z Anglii nie zostaną złagodzone, Lewandowskiego prawdopodobnie w najtrudniejszym marcowym meczu reprezentacji Polski nie zobaczymy.

W przeszłości redaktor naczelny nieistniejącego już portalu PolskaPilka24.Net. W latach 2017-2020 dziennikarz Sport.pl. Obecnie owner-operator i dziennikarz portalu Krótka Piłka. Zakochany w piłce, pasjonujący się social mediami. Tu głównie o Ekstraklasie, reprezentacji Polski i Polakach grających w ligach zagranicznych.