Wideo

Pijany czeski piłkarz spacerował środkiem ulicy. Trzech kadrowiczów wyrzuconych ze zgrupowania [WIDEO]

screen/ X/ Párkožrout Honzik

Po remisie z reprezentacją Polski kilku czeskich piłkarzy przesadziło ze spożyciem alkoholu. Wszyscy zostali wyrzuceni ze zgrupowania kadry.

W piątek reprezentacja Polski zremisowała z Czechami na Stadionie Narodowym. Biało-czerwonym ten wynik zamknął możliwość bezpośredniego awansu na mistrzostwa Europy. W zupełnie innej sytuacji znajdują się natomiast nasi południowi sąsiedzi.

Na początku przyszłego tygodnia „Čeští Lvi” zmierzą się z Mołdawią. Do gry na EURO wystarczy im remis. Do kluczowego pojedynku czeska drużyna narodowa przystąpi jednak bez trzech ważnych piłkarzy.

Po powrocie z Warszawy do Ołomuńca Jakub Brabec, Vladimir Coufal oraz Jan Kuchta złamali regulamin wewnętrzny kadry narodowej. Zawodnicy uczestniczyli w mocno zakrapianej imprezie i zostali usunięci ze zgrupowania. Każdy z nich mecz z Polską rozpoczął w pierwszym składzie.

W sieci znalazło się nagranie, na którym do niebezpiecznej sytuacji doprowadzić mógł Brabec. Obrońca Arisu Saloniki w stanie wskazującym wszedł na środek jezdni. Na szczęście jego koledzy w porę zdążyli zareagować.

Dziennikarz serwisów Krótka Piłka oraz Madridistas.pl, fan glacy Pepa Guardioli i pizzy hawajskiej