Wideo

Pierwsza czerwona kartka w karierze Nacho. Piłkarz Realu zdemolował pędzącego rywala [WIDEO]

W meczu na szczycie LaLiga Real Madryt pokonał Gironę 3:0. W ostatnich minutach spotkania doszło do niewytłumaczalnego faulu w wykonaniu Nacho Fernandeza. Hiszpan po raz pierwszy w seniorskiej karierze obejrzał czerwoną kartkę.

Starcie z Realem Madryt miało być okazją do weryfikacji fenomenalnej formy Girony. W pierwszych siedmiu kolejkach LaLiga podopieczni Michela odnieśli aż sześć zwycięstw. Wicemistrzowie Hiszpanii okazali się jednak zbyt mocni.

„Królewscy” objęli prowadzenie już po nieco ponad kwadransie. Kapitalne podanie Bellinghama na gola zamienił Joselu. Kilka minut później padła kolejna bramka dla Realu Madryt. Jej autorem okazał się Tchouameni.

Po przerwie zawodnicy Carlo Ancelottiego bezpiecznie kontrolowali korzystny rezultat. Jeszcze jedno trafienie dołożył od siebie Bellingham. Wówczas wydawało się, że w tym meczu nie wydarzy się już nic szczególnego.

Rzeczywistość okazała się jednak inna. Sekundy przed ostatnim gwizdkiem arbitra Girona stanęła przed szansą na wyprowadzenie groźnej kontry. Na te plany zgody nie wyraził Nacho Fernandez, który bezpardonowym atakiem na nogę Portu zarobił pierwszą czerwoną kartkę w dorosłej karierze.

Redaktor serwisu Krótka Piłka. Wielbiciel LaLiga oraz polskich piłkarzy za granicą.