Wideo

Legia opublikowała kulisy meczu z AZ. Uchwycono moment ataku na Mioduskiego [WIDEO]

Fot. Screen/ YouTube/ Legia Warszawa

W miniony czwartek doszło do skandalu po meczu AZ Alkmaar – Legia Warszawa. Członkowie polskiego klubu zostali potraktowani fatalny sposób przez służby porządkowe. „Wojskowi” opublikowali obszerne kulisy z tamtego spotkania.

Wydarzenia spod AFAS Stadion zostały już szczegółowo opisane przez Legię Warszawa, dziennikarzy oraz stronę holenderską. Po meczu przeciwko AZ Alkmaar doszło do zamieszek z udziałem piłkarzy, sztabu i zarządu „Wojskowych” oraz służbami porządkowymi. Osoby związane z polskim klubem bezpodstawnie zostały zatrzymane na terenie obiektu.

Po dużej szarpaninie do aresztu trafili Radovan Pankov oraz Josue. Zawodnicy musieli wrócić do Warszawy innym samolotem niż reszta drużyny. Dodatkowo w czasie całego zamieszania ucierpiał Dariusz Mioduski.

Legia opublikowała kulisy starcia z AZ Alkmaar i pokazała dalszy rozwój wydarzeń. Materiał trwa ponad pół godziny. Na filmie pokazano m.in. moment ataku na prezesa klubu.

W tej chwili nie wiadomo jak zakończy się ten spór. Holenderski zespół najprawdopodobniej zostanie ukarany finansowo. Inna potencjalna sankcja to zamknięcie stadionu na któryś z meczów w europejskich pucharach.

Film odtworzy się w momencie ataku służb porządkowych na Dariusza Mioduskiego:

Redaktor serwisu Krótka Piłka. Wielbiciel LaLiga oraz polskich piłkarzy za granicą.