Kadra

Media: Wytypowano zawodnika, który zastąpi kontuzjowanego Puchacza w kadrze. Dziś obejrzy go selekcjoner

fot. Krótka Piłka/Paweł Jerzmanowski

Tymoteusz Puchacz najprawdopodobniej nie pojawi się na październikowym zgrupowaniu reprezentacji Polski, podczas którego biało-czerwoni zagrają z Wyspami Owczymi i Mołdawią. Na razie nie wiadomo, czy ktoś zastąpi zawodnika Kaiserslautern, który odniósł kontuzję w meczu ligowym. W mediach pojawiło się już jednak nazwisko zawodnika, którego Michał Probierz może powołać awaryjnie.

O ogromnym pechu może mówić Tymoteusz Puchacz, którego Michał Probierz powołał na październikowe zgrupowanie reprezentacji Polski. Obrońca doznał urazu, który najprawdopodobniej wyeliminuje go z najbliższych spotkań kadry. Oficjalnych informacji na razie co prawda jeszcze nie ma, ale w mediach już pojawiło się nazwisko zawodnika, który może zająć miejsce gracza Kaiserslautern.

Jak stwierdził Tomasz Włodarczyk w programie „Pogadajmy o piłce” na kanale Meczyki, miejsce Puchacza może zająć zawodnik Legii Warszawa. – Możliwe, że kontuzjowanego Tymoteusza Puchacza zastąpi Patryk Kun. Dziś Michał Probierz będzie na meczu Legia – Raków.