Piłka Nożna

Polska gra z Wyspami Owczymi. forBET płaci za zdarzenia

Materiały partnera

W czwartek 7 września reprezentacja Polski zmierzy się z Wyspami Owczymi. Biało-czerwoni będą mieli okazję zrehabilitowania się za wpadkę w Kiszyniowie i sensacyjną porażkę z Mołdawią. Z okazji czwartkowego spotkania, nasz partner, legalny, polski bukmacher forBET przygotował specjalną promocję dla PEŁNOLETNICH użytkowników.

Porażki z Czechami i Mołdawią oraz wymęczona wygrana z Albanią – to dorobek reprezentacji Polski w dotychczasowych spotkaniach el. Euro 2024. Pora poprawić atmosferę wokół kadry i efektownie wygrać z Wyspami Owczymi! Szansa na to jest, bo Polacy są faworytami – lekceważyć jednak nikogo nie można, o czym nasza kadra boleśnie przekonała się w Kiszyniowie, ulegając wspomnianej Mołdawii.

Z okazji czwartkowego spotkania nasz partner, legalny, polski bukmacher forBET przygotował specjalną promocję dla PEŁNOLETNICH użytkowników. Bukmacher – po spełnieniu określonych w regulaminie promocji warunków – wypłaci graczom freebety za określone zdarzenia w meczu:

  • Lewandowski/Milik strzelą gola – 10 PLN 
  • Zieliński/Cash asysta – 10 PLN 
  • Polska czyste konto – 10 PLN 
  • Polska powyżej 2,5 kartki – 10 PLN 
  • Polska powyżej 7,5 rzutów rożnych – 20 PLN 
  • Kamil Grosicki wejdzie z ławki na min. 30 minut – 20 PLN

Regulamin promocji dostępny TUTAJ (wejście tylko dla pełnoletnich!).

Opisana promocja organizowana jest przez bukmachera forBET. Bukmacher ten posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów RP. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest zabroniony. Hazard związany jest z ryzykiem. Gra w zakładach bukmacherskich jest dozwolona od 18. roku życia. Wszelkie reklamy gier hazardowych, a także informacje o kursach, są skierowane do osób pełnoletnich i mają charakter informacyjny. Nie mają one na celu nakłaniania do gry.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjnyNie zachęcamy do udziału w grach hazardowych. Kursy na wyżej wskazane zdarzenia podajemy w celach informacyjnych i analitycznych. Nie bierzemy odpowiedzialności za to, jakim rezultatem zakończy się dany mecz i które zdarzenia wskazane w tekście okażą się trafione.