Bukmacherka

Raków Częstochowa o krok od Ligi Mistrzów. W Kopenhadze gra o wejście do piłkarskiego raju | Analiza, typy, kursy

W środowy wieczór oczy całej piłkarskiej polski będą zwrócone ku Kopenhadze. To właśnie tam mistrz Polski zagra o wejście do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Zadanie będzie jednak bardzo trudne, ponieważ Raków Częstochowa przegrał pierwszy mecz na stadionie w Sosnowcu 0:1. Czy zespół Dawida Szwargi będzie w stanie odrobić stratę i powalczyć o awans do piłkarskiego raju?

Pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami był dosyć wyrównany, chociaz mimo wyniku trzela powiedzieć, że to Raków był drużyną, która lepiej się prezentowała. Patrząc po samych suchych statystykach, to jedynie w strzałach celnych był remis (po dwa takie uderzenia), natomiast ogółem więcej strzałów oddali gospodarze, tak jak i na ich korzyść było posiadanie piłki (53-47). Nawet statystyka xG, oczekiwanych goli była po stronie Rakowa (0,74-0,17). Pech chciał, że piłka tylko raz zatrzepotała w siatce bramki i to była bramka strzeżona przez Kovacevicia, a dodatkowo należy mieć to na uwadze, że był to gol samobójczy w wyniku pechowej interwencji Racovitana. Mimo to zawodnicy Szwargi nie poddawali się i nawet udało im się umieścić futbolówkę w bramce rywali, jednak po sprawdzeniu akcji przez system VAR bramka nie została uznana, ponieważ na minimalnym spalonym był Papanikolaou.

Dlatego też mimo niekorzystnego wyniku pierwszego spotkania Raków może z pewną dozą optymizmu spoglądać na mecz rewanżowy, że nie wszystko jest stracone i przy odrobienie więcej szczęścia można powalczyć o zwycięstwo. Jednobramkowa wygrana przedłuży szanse częstochowian i o tym kto zagra w fazie grupowej Ligi Mistrzów zadecyduje dogrywka, a później być może karne. Jeżeli jednak mistrzowie Polski wygrają dwoma lub więcej bramkami, to wtedy to oni zagrają w Champions League. Z drugiej strony drużyna Kopenhagi jest w o tyle komfortowej sytuacji, że remis w zupełności ich satysfakcjonuje i da bilet do piłkarskiego raju. Sprawdźmy zatem co na temat szans w tym meczu mówią eksperci GO+bet polskiego, legalnego bukmachera.

Ich zdaniem zdecydowanym faworytem są gospodarze środowego meczu. Na wygraną Kopenhagi jest kurs 1,61, na remis po regulaminowym czasie gry 3,80, natomiast na zwycięstwo Rakowa to aż 5,40. Jeszcze większą różnicę mamy w kursach na to, kto awansuje. Awans Duńczyków to kurs 1,08, a awans mistrzów Polski to 6,70.

Początek meczu 30 sierpnia o godz. 21.00.

*Wszystkie kursy są z 29 sierpnia z godziny 13.50

Kursy zawarte w tekście pochodzą z bukmachera GO+bet. Bukmacher ten posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów RP. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest zabroniony. Hazard związany jest z ryzykiem. Gra w zakładach bukmacherskich jest dozwolona od 18. roku życia. Wszelkie reklamy gier hazardowych, a także informacje o kursach, są skierowane do osób pełnoletnich i mają charakter informacyjny. Nie mają one na celu nakłaniania do gry.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjnyNie zachęcamy do udziału w grach hazardowych. Kursy na wyżej wskazane zdarzenia podajemy w celach informacyjnych i analitycznych. Nie bierzemy odpowiedzialności za to, jakim rezultatem zakończy się dany mecz i które zdarzenia wskazane w tekście okażą się trafione.