Bukmacherka

Ostatnie dwa kroki do Ligi Mistrzów. Raków gra z FC Kopenhaga | Analiza, kursy, typy

Raków Częstochowa awansował do 4. rundy eliminacji do Ligi Mistrzów i pozostał już tylko jeden rywal, aby dostać się do fazy grupowej tych rozgrywek. Duńczycy są jednak dużo bardziej doświadczonym zespołem, który już wielokrotnie w ostatnich latach grał na europejskim poziomie, w tym właśnie we wspomnianej Champions League. Jakie szanse ma Raków z tym rywalem?

Z każdym kolejnym rywalem apetyty w Częstochowie tylko rosną. Już teraz ekipa Dawida Szwargi ma zapewnioną grę w Lidze Europy, jednak skoro udało się przejść Aris, skoro udało się przejść Karabach, to czemu nie spróbować przejść Kopenhagi i zagrać w najbardziej elitarnych europejskich rozgrywkach. Zadanie nie będzie jednak należało do najłatwiejszych. Wtorkowi rywale Rakowa są prawdziwym hegemonem na duńskich boiskach, a i na poziomie europejskim są bardzo doświadczeni. Od sezonu 2006/07 tylko dwa razy nie udało im się dostać do fazy grupowej którychś europejskich rozgrywek, było to w sezonie 2015/16 oraz w sezonie 2020/21. W poprzedniej rundzie Duńczycy stoczyli bardzo wyrównany bój ze Spartą Praga. Do tego stopnia dwumecz był wyrównany, że o tym, kto awansuje musiały zadecydować rzuty karne (w pierwszym meczu było 0:0, a w rewanżu w Pradze 3:3 w regulaminowym czasie gry), a w nich górą okazali się piłkarze Jacoba Neestrupa.

Raków już wielokrotnie i to nie tylko w tym sezonie pokazywał, że umie grać z faworytami. Pokazał to chociażby pamiętny dwumecz podczas pierwszej europejskiej kampanii przeciwko Rubinowi Kazań. A i nawet, jak częstochowianie przegrywali, to i tak pokazywali się z dobrej strony, jak chociażby rok temu przeciwko Slavii Praga. Czy zatem Raków ma szanse w starciu z Duńczykami?

Zdaniem ekspertów GO+bet legalnego, polskiego bukmachera minimalnym faworytem pierwszego meczu jest Raków Częstochowa, na którego zwycięstwo jest kurs 2,41. Zwycięstwo Kopenhagi to kurs 2,90, natomiast na remis do 3,23.

Początek meczu 22 sierpnia o godz. 21.

*Wszystkie kursy są z 21 sierpnia z godziny 11.00

Kursy zawarte w tekście pochodzą z bukmachera GO+bet. Bukmacher ten posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów RP. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest zabroniony. Hazard związany jest z ryzykiem. Gra w zakładach bukmacherskich jest dozwolona od 18. roku życia. Wszelkie reklamy gier hazardowych, a także informacje o kursach, są skierowane do osób pełnoletnich i mają charakter informacyjny. Nie mają one na celu nakłaniania do gry.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjnyNie zachęcamy do udziału w grach hazardowych. Kursy na wyżej wskazane zdarzenia podajemy w celach informacyjnych i analitycznych. Nie bierzemy odpowiedzialności za to, jakim rezultatem zakończy się dany mecz i które zdarzenia wskazane w tekście okażą się trafione.