Ekstraklasa Transfery

Maik Nawrocki odchodzi z Legii! Zdradzono ostateczną kwotę transferu

Fot. Paweł Jerzmanowski

Maik Nawrocki odchodzi z Legii Warszawa. Obrońca świeżo upieczonych zdobywców Superpucharu Polski zostanie nowym piłkarzem Celtiku Glasgow – informuje Tomasz Włodarczyk. Redaktor naczelny portalu Meczyki.pl zdradził, ile stołeczny klub zarobi na swoim zawodniku.

Maik Nawrocki barwy Legii Warszawa reprezentował przez dwa sezony. Początkowo przebywał w niej na wypożyczeniu, a przed rokiem został wykupiony z Werderu Brema za 1,5 mln euro. Szybko okazało się, że dla wicemistrzów Polski była to znakomita inwestycja.

Jak poinformował Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl, Nawrocki zostanie nowym zawodnikiem Celtiku Glasgow. Wcześniej mówiło się także o możliwości transferu do Galatasaray Stambuł, ale ostateczny wybór padł na szkocję. „22-latek przeszedł już testy medyczne w Szkocji. Kwota powyżej 5 milionów euro” – przekazał redaktor naczelny portalu Meczyki.pl, dodając także, że Nawrocki podpisze z „The Bhoys” 5-letni kontrakt.

Nawrocki rozegrał w Legii 60 oficjalnych spotkań, w których strzelił pięć goli i zaliczył cztery asysty. Ze stołecznym klubem zdobył Puchar i Superpuchar Polski.