Sport 247

Lech zaczyna walkę w 1/8 finału LKE! [ANALIZA, KURSY]

Materiały partnera

W czwartek 9 marca Lech Poznań rozpocznie walkę w 1/8 finału Ligi Konferencji Europy. Rywalem mistrzów Polski będzie szwedzki zespół Djurgarden. Czas więc sprawdzić, co z tej okazji przygotował dla swoich klientów partner naszego portalu, legalny bukmacher GO+bet.

0:0 i 1:0 – takimi wynikami kończył się mecze Lecha Poznań z Bodo/Glimt w 1/16 finału Ligi Konferencji Europy. Wyniki te dały mistrzom Polski awans do 1/8 finału rozgrywek, gdzie rywalem zespołu Johna van den Broma będzie Djurgarden. Zdaniem ekspertów naszego partnera, legalnego bukmachera GO+bet faworytem pierwszego spotkania dwumeczu będzie Lech Poznań. Świadczy o tym kurs 1.86 na „Kolejorza”, przy kursie 2.10 na Djurgarden. Kursy na awans również przemawiają na korzyść polskiej drużyny, ale tu różnice są już mniejsze. Kurs na awans Lecha do kolejnej rundy to 1.72, a na awans Djurgarden 2.10.

W związku z małą liczbą bramek w spotkaniach Lecha ze wspomnianym wcześniej Bodo/Glimt, warto przyjrzeć się też kursom bramkowym. Przykładowo, kurs na to, że w czwartkowym (09.03) spotkaniu padnie mniej niż 2,5 bramki, wynosi 1.67.

Początek pierwszego spotkania Lecha Poznań z Djurgarden w czwartek 9 marca o godz. 21:00. Rewanż w czwartek 16 marca o godz. 18:45.

*Kursy z 9 marca 2023 roku z godziny ok. 12.10.

Kursy zawarte w tekście pochodzą z bukmachera GO+bet. Bukmacher ten posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów RP. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest zabroniony. Hazard związany jest z ryzykiem. Gra w zakładach bukmacherskich jest dozwolona od 18. roku życia. Wszelkie reklamy gier hazardowych, a także informacje o kursach, są skierowane do osób pełnoletnich i mają charakter informacyjny. Nie mają one na celu nakłaniania do gry.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjnyNie zachęcamy do udziału w grach hazardowych. Kursy na wyżej wskazane zdarzenia podajemy w celach informacyjnych i analitycznych. Nie bierzemy odpowiedzialności za to, jakim rezultatem zakończy się dany mecz i które zdarzenia wskazane w tekście okażą się trafione.