Anglia Polacy za granicą Włochy

Wrócił temat hitowego transferu Zielińskiego! Fabrizio Romano: „Znów widzimy powiązania”

Piotr Zieliński
Fot. Screen: YouTube/Napoli Magazine

Wciąż nie wiadomo, czy Piotr Zieliński w przyszłym sezonie nadal będzie występował w Napoli. Co prawda sam zawodnik ostatnio dementował plotki dotyczące możliwego transferu, ale teraz w mediach pojawiły się informacje dotyczące jego możliwych przenosin do Liverpoolu, który interesuje się reprezentantem Polski od kilku lat.

– To są plotki. Ci, co to piszą, chyba to wymyślają. Mam jeszcze rok kontraktu po tym sezonie. Nie ma pośpiechu na przedłużanie. Skupiam się na tym, żeby zagrać jak najlepszy sezon. Wygrać Serie A i w Lidze Mistrzów osiągnąć dobry rezultat – w rozmowie z Polsatem Sport po wtorkowym meczu Ligi Mistrzów z Eintrachtem Frankfurt powiedział Piotr Zieliński.

Mimo wypowiedzi samego zawodnika, w mediach znów pojawiły się informacje o jego możliwym transferze. I to transferze nie byle jakim, bo transferze do Liverpoolu. Portal „Anfield Watch”, cytujący Fabrizio Romano przekazał, że Zieliński latem może odejść z Neapolu i przenieść się do Liverpoolu, od kilku lat zainteresowanego jego pozyskaniem. – Liverpool był łączony z Piotrem Zielińskim od dawna, od 2013 roku. Teraz znów widzimy te powiązania, ale obecnie bez niczego konkretnego – przyznał Romano.

Zieliński jest piłkarzem Napoli od sierpnia 2016 roku. W tym sezonie rozegrał 31 spotkań we wszystkich rozgrywkach, w których strzelił sześć goli i zaliczył osiem asyst.