Wideo

Kuriozalny gol w meczu ligi francuskiej. To po prostu trzeba zobaczyć [WIDEO]

W meczu 19. kolejki tego sezonu Ligue 1 zmierzyły się ze sobą Olympique Lyon oraz Strasbourg. W pierwszej połowie starcia goście strzelili kuriozalną wręcz bramkę.

W 29. minucie spotkania Jean-Eudes Aholou niespodziewanie wyprowadził drużynę Strasbourga na jednobramkowe prowadzenie. Chwilę później piłkarze drużyny „Le Racing” po raz drugi trafili do bramki strzeżonej przez Anthony’ego Lopesa. Ciężko jednak uwierzyć, w jaki sposób piłka wpadła do siatki.

Obrońcy Lyonu nieudolnie próbowali przeciąć długą piłkę zmierzającą w kierunku Kevina Gameiro. Następnie doświadczony napastnik w sytuacji sam na sam z golkiperem zdecydował się na podcinkę, która okazała się nie do końca udana. W tym momencie defensor drużyny gości skiksował i wyłożył futbolówkę Habibowi Diallo. Senegalczyk poślizgnął się i dopiero ostatkami sił podwyższył wynik na 2:0.

W drugiej części spotkania doszło do równie zaskakującej sytuacji. Karl Toko Ekambi wściekł się na decyzję o zmianie, a swoją złość postanowił wyładować na koszu na śmieci. Reprezentant Kamerunu swój wybryk mógł przypłacić zdrowiem.

Redaktor serwisu Krótka Piłka. Wielbiciel LaLiga oraz polskich piłkarzy za granicą.