Anglia

Manchester United podjął decyzję co do Ronaldo. Słowa Portugalczyka będą miały wielkie konsekwencje

Fot. Screen/ YouTube/ Manchester United

Manchester United nie wybaczy Cristiano Ronaldo słów, które padły podczas wywiadu u Piersa Morgana. Według informacji przekazanych przez Chrisa Wheelera z „Daily Mail” klub z Old Trafford zerwie kontrakt z Portugalczykiem.

W ostatnich dniach wydarzyło się bardzo dużo wokół osoby Cristiano Ronaldo. Po ostatnim meczu Manchesteru United opublikowana została pierwsza część rozmowy 37-latka z Piersem Morganem. Padło w niej wiele gorzkich słów wobec zarządu angielskiej drużyny oraz osób związanych z klubem.

Ronaldo słownie zaatakował kierownictwo „Czerwonych Diabłów”, Erika ten Haga, Ralpha Rangnicka oraz kilku byłych kolegów z zespołu. Portugalczyk wyznał również, że poczuł się zdradzony i nieszanowany na Old Trafford. Manchester United podjął już decyzję w sprawie kary dla portugalskiego napastnika.

Jak przekazał Chris Wheeler, potwierdzą się domysły ekspertów i kibiców. Klub postanowił wyrzucić Ronaldo ze swoich szeregów. Zawodnik poniesie duże straty finansowe, bowiem ze względów dyscyplinarnych nie zostanie wypłacone mu 16 milionów funtów, jakie obejmował jego kontrakt.

Stanowisko Manchesteru United jest już ostateczne i nieodwracalne. Dziennikarz wspomina także o ambiwalentnym stosunku innych piłkarzy „Czerwonych Diabłów” do Ronaldo. Po burzy, jaką wywołał gwiazdor, wielu graczy nie chce mieć z nim nic wspólnego.

Redaktor serwisu Krótka Piłka. Wielbiciel LaLiga oraz polskich piłkarzy za granicą.