Wideo

Piotr Zieliński z trzecim golem w tym sezonie Serie A. Świetne przyjęcie i jeszcze lepszy strzał [WIDEO]

W meczu 15. kolejki Serie A SSC Napoli podejmuje na własnym boisku Udinese Calcio. „Azzuri” do przerwy prowadzą 2:0, a jedną z bramek zdobył Piotr Zieliński. Dla Polaka to trzeci gol w tym sezonie ligi włoskiej.

Piłkarze Luciano Spallettiego ze sporą przewagą wyjadą na mistrzostwa świata w Katarze. Przed rozpoczęciem 15. kolejki Serie A SSC Napoli miało osiem punktów więcej od Interu Mediolan oraz Milanu.

„Azzuri” świetnie weszli w spotkanie z Udinese Calcio. Już po kwadransie gry do siatki rywali trafił Victor Osimhen. Przed przerwą na Stadio Diego Armando Maradona padła jeszcze jedna bramka, autorstwa Piotra Zielińskiego. Reprezentant Polski pięknym uderzeniem pokonał Marco Silvestriego.

Tym samym pomocnik SSC Napoli potwierdził swoją wysoką formę przed mistrzostwami świata w Katarze. Na tym etapie rozgrywek Polak ma sześć goli oraz siedem asyst we wszystkich rozgrywkach.

Redaktor serwisu Krótka Piłka. Wielbiciel LaLiga oraz polskich piłkarzy za granicą.