Wideo

Fantastyczny gol dla Miedzi Legnica. Trafienie sezonu już w pierwszej kolejce?! [WIDEO]

W spotkaniu 1. kolejki Ekstraklasy Radomiak Radom na własnym boisku zmierzył się z Miedzą Legnica. Mecz zakończył się remisem 1:1. W 53. minucie gry Maciej Śliwa popisał się ekwilibrystycznym strzałem, który może zostać uznany najpiękniejszym trafieniem całego sezonu.

Kilka minut po rozpoczęciu drugiej części starcia Radomiak Radom – Miedź Legnica goście przeprowadzili akcję prawą stroną boiska. Gammelby dośrodkował futbolówkę w okolice jedenastego metra od bramki strzeżonej przez Gabriela Kobylaka. Tam fantastycznie odnalazł się Maciej Śliwa, który uderzeniem z powietrza dał „Miedziance” prowadzenie.

Beniaminek z Legnicy nie zdołał jednak utrzymać dobrego wyniku do ostatniego gwizdka arbitra. W 81. minucie strzałem równie pięknej urody Dawid Abramowicz doprowadził do wyrównania.

Redaktor serwisu Krótka Piłka. Wielbiciel LaLiga oraz polskich piłkarzy za granicą.