Wideo

Karol Świderski z kolejnym golem w MLS. Szalona radość reprezentanta Polski [WIDEO]

W nocy z soboty na niedzielę Charlotte FC pewnie pokonało Nashville SC, a jedną z bramek dla ekipy z „The Queen City” zdobył Karol Świderski. Reprezentant Polski świętował swoje trafienie w objęciach kibiców.

Klub trzech Polaków (Karola Świderskiego, Kamila Jóźwiaka oraz Jana Sobocińskiego) w efektowny sposób zagwarantował sobie kolejny komplet punktów w ligowej tabeli, pokonując aż 4:1 Nashville FC.

Podopieczni Christiana Lattanzio strzelanie rozpoczęli w pierwszej połowie. W 26. minucie rzut karny wykorzystał były piłkarz m.in. Leicester City, Christian Fuchs. Kolejne trafienie dla Charlotte FC należało do Karola Świderskiego.

Napastnik reprezentacji Polski dostał dokładne dośrodkowanie od Yordy Reyny, następnie wybił się w powietrze i skierował piłkę do siatki, obok bezradnego Joe Willisa. Dla 25-latka był to piąty gol w MLS.

Wychowanek Jagielloni Białystok w przypływie emocji wbiegł na trybunę zajmowaną przez kibiców Charlotte FC i wraz z nimi ekspresywnie świętował podwyższenie prowadzenie.

Kilka chwil później goście zdobyli bramkę kontaktową, jednak okazało się, że było to jedynie trafienie honorowe. Zawodnicy z „The Queen City” strzelili jeszcze dwa gole i nadal uczestniczą w walce o miejsce w fazie Play-Offs.

Redaktor serwisu Krótka Piłka. Wielbiciel LaLiga oraz polskich piłkarzy za granicą.