Reklama
Liga Europy

Boruc skomentował przegraną Legii ze Spartakiem. „Nic k**wa więcej” [ZDJĘCIE]

Artur Boruc
Fot. Krótka Piłka/Paweł Jerzmanowski

Legia Warszawa przegrała ze Spartakiem Moskwa 0:1, przez co odpadła z europejskich pucharów. Kilkanaście godzin po ostatnim gwizdku arbitra Artur Boruc opublikował zdjęcie na Instagramie. Załączył również komentarz oraz hasztag „#jeszczebedzienormalnie”.

Boruc praktycznie nie udziela wywiadów. Dziennikarzy raczej stara się unikać. Natomiast bardzo często swoje przemyślenia wyraża za pośrednictwem mediów społecznościowych. Podobnie było po czwartkowej porażce Legii ze Spartakiem.

https://twitter.com/story_futbol/status/1469309206272565255

„Jeszcze będzie normalnie”

Taki rezultat sprawił, że stołeczny klub zajął ostatnie miejsce w grupie. Awans do następnej fazy rozgrywek legionistom zapewniłoby tylko zwycięstwo. Ten scenariusz jednak się nie ziścił, więc Legia od teraz będzie rywalizowała wyłącznie na krajowym podwórku (zarówno w lidze, jak i pucharze).

Po meczu głos zabrał Boruc. Golkiper zamieścił krótki, lecz treściowy wpis. Opublikował zdjęcie wchodzących na murawę tuż przed rozpoczęciem spotkania piłkarzy. W tle znalazła się oprawa przygotowana przez kibiców. Fotografię 65-krotny reprezentant Polski opatrzył następującym komentarzem.

– Realizuj swoje marzenia i dostrzegaj możliwości w życiowych niepowodzeniach… – napisał Artur Boruc w języku angielskim (Pursue your dreams and see the opportunities in life’s setbacks…). – Nic k**wa więcej… – dodał w języku polskim.

Uwagę internautów zwróciły także hasztagi zamieszczone przez polskiego bramkarza. Jeden z nich w pewnym sensie jest kontynuacją wpisu Boruca. Napisał on bowiem „jeszcze będzie normalnie”.

Źródło: Instagram/Artur Boruc

Reklama
Dziennikarz portalu "Krótka Piłka". Pasjonat włoskiego Calcio oraz Bundesligi. Miłośnik siatkówki i piłki ręcznej. Kibic, którego błękitne serce bije w zachodniej części Londynu.