Reklama
Liga Europy

Leicester osłabione przed meczem z Legią. Ważny piłkarz nie zagra przez absurdalny powód

Leicester City przystąpi do meczu z Legią brakiem jednego ważnego piłkarza. Mowa o Kelechim Iheanacho, jednak powód jego absencji jest co najmniej zaskakujący.

W czwartkowe popołudnie na stadionie w Warszawie Legia podejmie Leicester. Mistrzowie Polski są po pierwszej kolejce liderem grupy C, dzięki wygranej ze Spartakiem oraz remisowi Napoli z Leicester. Zadanie jest bardzo trudne, ponieważ Legioniści nie są w dobrej formie w lidze, a i przystąpią najprawdopodobniej do tego meczu bez Artura Boruca, który narzeka na uraz pleców.

Okazuje się, że angielski zespół również przystąpi bez jednego istotnego zawodnika. Mowa o Kelechim Iheanacho. Według informacji, które podał na konferencji przedmeczowe Brendan Rodgers piłkarz wyleciał wraz z całym zespołem do Warszawy, jednak po przylocie na lotnisko Chopina okazało się, że przedstawione przez niego dokumenty nie zgadzały się z paszportem, przez co został zawrócony na wyspy brytyjskie.

Jego dokumentacja okazała się niewystarczająca, przez co nie był w stanie do nas dołączyć. Będziemy musieli się temu przyjrzeć, kiedy wrócimy. Kelechi nie będzie dostępny w meczu z Legią, szkoda, bo miał zagrać

powiedział szkoleniowiec „Lisów” na konferencji przedmeczowej

Reszta drużyny pojechała dalej do hotelu, gdzie zatrzymają przed meczem z Legią. Nigeryjczyk jeszcze w środę miał wrócić do Leicester.

Początek meczu Legii w Lidze Europy o 18.55 w czwartek, 30 września.

Reklama
Redaktor naczelny krotkapilka.com.pl. Wcześniej m.in. Sport.pl, polskapilka24.net. Piłka nożna w wydaniu krajowym oraz zagranicznym. Fan największych klubów oraz tych niedocenionych.