Reklama
Puchar Polski

Artur Boruc skomentował wygraną Legii. Gorzkie słowa bramkarza

Artur Boruc
Fot. Krótka Piłka/Paweł Jerzmanowski

Legia Warszawa wygrała drugi mecz z rzędu. Mistrzowie Polski tym razem pokonali Motor Lublin, dzięki czemu awansowali do ćwierćfinału Pucharu Polski. Artur Boruc po ostatnim gwizdku arbitra opublikował wpis na Instagramie, w którym podsumował zakończoną rywalizację.

Stołeczny klub przebrnął 1/8 finału rozgrywek, lecz nie obyło się bez problemów. Wynik spotkania otworzyli bowiem gospodarze. W 15. minucie na listę strzelców wpisał się Michał Fidziukiewicz. Ten rezultat utrzymał się do zakończenia pierwszej połowy.

„Awans cieszy, nic więcej…”

Dopiero w drugiej części meczu Legia zdołała dojść do głosu. Do wyrównania w 56. minucie doprowadził Luquinhas. Natomiast bramkę na wagę zwycięstwa zdobył tuż po wejściu na murawę Szymon Włodarczyk.

Zwycięstwo Legii podsumował Artur Boruc. Bramkarz zamieścił w mediach społecznościowych wymowny wpis. 41-latek nie koloryzował rzeczywistości.

– Ciężko cokolwiek sensownego napisać. Awans cieszy, nic więcej… – podsumował Artur Boruc za pośrednictwem Instagrama.

Źródło: Instagram/Artur Boruc

Dziennikarz portalu "Krótka Piłka". Pasjonat włoskiego Calcio oraz Bundesligi. Miłośnik siatkówki i piłki ręcznej. Kibic, którego błękitne serce bije w zachodniej części Londynu.