Wideo

Show Sebastiana Szymańskiego! Bramka, asysta pierwszego i drugiego stopnia

Sebastian Szymański

Kolejny wyśmienity występ Sebastiana Szymańskiego. Dynamo Moskwa z 11-krotnym reprezentantem Polski w składzie zdobyło cztery bramki w pierwszej połowie rywalizacji z Arsienałem Tuła. Strzelanie rozpoczął były pomocnik Legii Warszawa. Następnie zanotował asystę zarówno pierwszego, jak i drugiego stopnia.

Szymański wynik meczu otworzył w 15. minucie. Wówczas popisał się precyzyjnym uderzeniem, umieszczając futbolówkę w siatce. Tym samym Polak strzelił czwartego gola w aktualnym sezonie ligi rosyjskiej.

To był jednak dopiero początek. Szymański w 22. minucie rywalizacji popisał się dokładnym dośrodkowaniem z rzutu rożnego, które dało mu piąte ostatnie podanie w bieżącej kampanii. Kilka chwil później zaliczył również asystę drugiego stopnia.

Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy. Sebastian Szymański zagrał od deski do deski. Dynamo Moskwa 5:1 Arsienał Tuła.

Dziennikarz portalu "Krótka Piłka". Pasjonat włoskiego Calcio oraz Bundesligi. Miłośnik siatkówki i piłki ręcznej. Kibic, którego błękitne serce bije w zachodniej części Londynu.