Niemcy Polacy za granicą

Specjalny trening Roberta Lewandowskiego. Polak odbył indywidualną sesję [WIDEO]

Robert Lewandowski ostatnio obniżył loty. Polak nie trafił do bramki w trzech kolejnych meczach, wobec czego odczuwa coraz większą frustrację. W sieci pojawiło się nagranie z indywidualnej sesji treningowej 33-latka.

Lewandowski nie zdobył bramki najpierw w meczu z Eintrachtem Frankfurt, a następnie z San Marino i Albanią. To już trzy spotkania z rzędu, kiedy polski napastnik nie był w stanie znaleźć drogi do siatki rywala.

Biorąc pod uwagę, jakim perfekcjonistą jest „Lewy” oraz jakie ma ambicje, nie powinno nikogo zdziwić, że taka passa mocno go zirytowała. W mediach pojawiało się wiele informacji pod jego adresem. Gros z nich sugerowała, że 33-latek z powodu strzeleckiej niemocy czuje się źle w Bayernie.

Na szczęście nasz kapitan nie należy do osób, które się poddają. Zamiast tego wziął sprawy w swoje ręce.

W sieci pojawiło się nagranie telewizji „Sky Sports”, na którym widać indywidualny trening Lewandowskiego. Snajper najpierw wykonuje komendy trenera, po czym staje „oko w oko” z bramkarzem.

Lewandowski passę meczów bez gola będzie mógł przerwać w najbliższą niedzielę. Wówczas Bayern Monachium zmierzy się z Bayerem Leverkusen.