Hiszpania

Real Madryt wytypował piłkarzy do odejścia. Cztery nazwiska na liście

grafika: własne/Krótka Piłka

Portal „Fichajes” wskazał czterech piłkarzy Realu Madryt, którzy niebawem mogą opuścić klub. Według dziennikarzy niebawem zostaną oni wystawieni na sprzedaż. Zyski z transferów „Królewscy” przeznaczą z kolei na zimowe wzmocnienia.

Po wpadkach Realu z Sheriffem w Lidze Mistrzów i Espanyolem w La Liga, Florentino Perez poważnie zastanawia się nad zmianami w drużynie. Carlo Ancelotti potrzebuje nowych piłkarzy, lecz najpierw należy się pozbyć niechcianych zawodników.

„Fichajes” podał cztery nazwiska, które niebawem moga opuścić Santiago Bernabeu. Według dziennikarzy wybór padł na: Garetha Bale’a, Lukę Jovicia, Mariano Diaza i Marcelo.

Jeśli „Królewskim” uda się pożegnać wspomnianą czwórkę, to zimą będzie można przeprowadzić transfery „do klubu”. Bez wcześniejszej sprzedaży nie ma co myśleć o wzmocnieniach.

Real Madryt obecnie lideruje w tabeli La Liga, ex aequo z Atletico Madryt i Realem Sociedad. „Królewscy” w ostanim czasie zaliczyli jednak wpadki. Na krajowym podwórku przegrali z Espanyolem (1-2), zaś w Lidze Mistrzów ulegli Sheriffowi Tyraspol (1-2).