Ligi zagraniczne Niemcy

Jaka przyszłość czeka Lewandowskiego? Salihamidzić stanowczo o przyszłości Polaka

Screen // YouTube / Bayern Monachium

Hasan Salihamidzić zabrał głos w sprawie przyszłości Roberta Lewandowskiego. W rozmowie z „DAZN” dyrektor Bayernu stanowczo stwierdził, że Polak zostanie w klubie do końca kontraktu.

Odnośnie „Lewego” ostatnio znowu pojawiło się wiele plotek. 33-latka łączono z transferem do Premier League. Według medialnych plotek Pini Zahavi miał oferować Polaka klubom z czołówki angielskiej ligi. W grę wchodziły podobno Liverpool oraz oba Manchestery – City i United.

„Bild” podawał kilka dni temu, że napastnik jest poirytowany zwlekaniem Bawarczyków z zaproponowaniem mu oferty nowego kontraktu. Dodatkowo snajperowi nie podobało się potwierdzenie przez Bayern zainteresowania Erlingiem Haalandem.

Salihamidzić na łamach platformy „DAZN” dał do zrozumienia, gdzie w najbliższym czasie zobaczymy Lewandowskiego. Dyrektor sportowy „Die Roten” zapowiedział, że Polak na pewno zostanie w Monachium do końca kontraktu, a więc do 2023 roku.

Właściwie nie czytam zbyt wiele plotek. W tym i przyszłym sezonie Robert będzie z nami. Ma umowę ważną 2 lata. On jest ważnym liderem, pokazał to w dwóch pierwszych meczach. Pod względem fizycznym jest niesamowity” – stwierdził Bośniak.