Transfery

Ujawniono treść wiadomości, jaką Messi napisał do kolegów z Barcelony tuż przed transferem do PSG. Potwierdziła jego zamiary

Screen // YouTube / FC Barcelona

Leo Messi od kilku dni jest oficjalnie piłkarzem PSG. Argentyńczyk opuszczając Barcelonę, wysłał swoim kolegom wiadomość, której treść ujawniła dziennikarka Veronica Brunati.

To okno transferowe zostanie zapamiętane przez wszystkich kibiców na świecie jako to, w którym Leo Messi opuścił Barcelonę. Powodem takiej decyzji była beznadziejna sytuacja finansowa „Dumy Katalonii”. Złe zarządzanie klubem doprowadziło do tego, że legenda klubu została zmuszona do odejścia.

Kiedy było już pewne, że kończy się przygoda Messiego z Barceloną, Argentyńczyk udał się na oficjalną konferencję, gdzie utrzymywał, że on nie miał zamiaru odchodzić z klubu. Spotkało się, to z dużymi kontrowersjami, ale wiadomość do swoich kolegów ujawniona przez Veronice Brunati, potwierdza wersję 34-latka.

– Nie chcę odchodzić, ale nie mam innego wyjścia. Tu nie ma pieniędzy. Klub jest w bardzo złej sytuacji. Nie mogą ze mną przedłużyć – napisał Messi do kolegów z Barcelony.

Debiut Messiego w nowych barwach może nastąpić już w sobotę, kiedy PSG zmierzy się ze Strasbourgiem w ramach pierwszej kolejki Ligue 1. Pierwszy gwizdek przewidziany jest na 21:00

Fanatyk ligi angielskiej oraz najlepszej ligi świata czyli polskiej A-klasy ;) Twitter: @Jakub10920713