Ekstraklasa

Lech potwierdza ofertę za Jakuba Kamińskiego! Duże pieniądze w grze

Jakub Kamiński jest jednym z najlepszych zawodników Ekstraklasy w tym sezonie. Swoimi dobrymi występami zainteresował skautów Wolfsburga, który złożył za niego oficjalną ofertę.

Skrzydłowy bardzo dobrze rozpoczął nowy sezon ligowy i jak dotąd w trzech meczach zdobył dwa gole i zanotował asystę. Jego świetne występy pomogły Lechowi wskoczyć na pozycje lidera. 19-latek już od jakiegoś czasu wzbudza zainteresowanie skautów z całej Europy, a po udanych meczach tylko się to nasiliło.

Lech znany jest z tego, że wychowuje świetnych piłkarzy, a następnie sprzedaje ich na zachód. Tak postąpiono między innymi z Kamilem Jóźwiakiem, Robertem Gumnym czy Jakubem Moderem, który został sprzedany za aż 11 milionów euro do Brighton. Tym razem jednak „Kolejorz” postanowił poczekać jeszcze trochę ze sprzedażą.

Z doniesień mediów potwierdzonych przez biuro prasowe Lecha wynika, że klub odrzucił ofertę Wolfsburga. Włodarze zespołu Bartosza Białka oferowali za Kamińskiego 7 milionów euro, lecz „Kolejorz” nie jest zainteresowany sprzedażą tego zawodnika w letnim oknie transferowym.

Fanatyk ligi angielskiej oraz najlepszej ligi świata czyli polskiej A-klasy ;) Twitter: @Jakub10920713