Transfery

Kibice Interu z wiadomością dla Lukaku. „Zakochałeś się w pieniądzach”

Romelu Lukaku
Fot. Screen: YouTube/Inter

Romelu Lukaku jest o krok od transferu do Chelsea. Oczywiście fakt, że największa gwiazda klubu odchodzi nie spodobał się kibicom, którzy opublikowali do niego wiadomość.

Inter cierpi od jakiegoś czasu na problemy finansowe. To główny powód sprzedaży Romelu Lukaku do Chelsea. Za Belga wpłynie na konto zespołu z Mediolanu aż 115 milionów euro, co znacznie poprawi stan finansów.

Napastnik wyleciał już do Anglii, gdzie dopełni formalności i przejdzie testy medyczne. Jego odejście wywołało burzę wśród kibiców Interu. Sympatycy włoskiego klubu zdemolowali mural z wizerunkiem Lukaku. Ponadto jedna z grup kibicowskich, a konkretnie „Curva Nord” opublikowała na swoich mediach społecznościowych wiadomość do odchodzącego napastnika.

– Drogi Romelu, oczekiwaliśmy innego zachowania, bardziej uczciwego i przejrzystego. Chroniliśmy Cię i przyjęliśmy jak syna, jak jednego z nas – napisali.

– Ty pokazałeś, że jesteś taki sam, jak wszyscy inni. Zakochałeś się w pieniądzach. Życzymy Ci wszystkie najlepszego, chociaż chciwość nie zawsze popłaca – podsumowali kibice.

Fanatyk ligi angielskiej oraz najlepszej ligi świata czyli polskiej A-klasy ;) Twitter: @Jakub10920713