Wideo

Niecodzienny rzut wolny w lidze duńskiej. Piłkarz wykopał piłkę poza stadion [WIDEO]

Do ciekawej sytuacji doszło w lidze duńskiej. W 13. minucie Emil Holm podszedł do futbolówki, aby wykonać stały fragment gry. Obrońca klubu piłkarskiego z siedzibą w Haderslev wykopał piłkę poza stadion z rzutu wolnego.

Ostatecznie gospodarze zdołali jednak przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Bramkę na wagę kompletu punktów zdobył w 80. minucie spotkania Victor Ekani. Dla Kameruńczyka było to premierowe trafienie w nowym sezonie. SønderjyskE 1:0 Vejle BK.

Dziennikarz portalu "Krótka Piłka". Pasjonat włoskiego Calcio oraz Bundesligi. Miłośnik siatkówki i piłki ręcznej. Kibic, którego błękitne serce bije w zachodniej części Londynu.