Transfery Wideo

Kolejny polski piłkarz trafił do Arabii Saudyjskiej. Został zaprezentowany jako… znany superbohater [WIDEO]

Fot. Screen/ Twitter/ OHOD1936

Konrad Michalak zamienił właśnie turecki Konyaspor na drugoligowy saudyjski Ohod Club. W nowej drużynie Polak został zaprezentowany jako Flash, czyli jeden z najszybszych superbohaterów.

Konrad Michalak wyjechał z Polski w 2019 roku. Od tamtej pory skrzydłowy reprezentował barwy wielu klubów, w tym Achmata Grozny, Ankaragucu, Rizesporu oraz Konyasporu. To właśnie w koszulce ostatniej z wymienionych drużyn polski zawodnik wystąpił najwięcej razy.

Do szerokiej listy pracodawców Michalaka dołączy kolejny zespół. Wychowanek Czarnych Żagań obrał popularny ostatnio kierunek i został piłkarzem saudyjskiego Ohod Club. W minionym sezonie ekipa z Medyny zajęła miejsce w środku tabeli na zapleczu Saudi Professional League.

Dział marketingowy Ohod Club miał ciekawy pomysł na prezentację Michalaka w mediach społecznościowych. Jako że Polak bazuje w swojej grze przede wszystkim na szybkości, porównano go do jednego z superbohaterów – Flasha.

Konrad Michalak okazał się kolejnym po Grzegorzu Krychowiaku polskim graczem, który wyjechał do Arabii Saudyjskiej. Wcześniej angaż w SPL otrzymał także Czesław Michniewicz. Były selekcjoner reprezentacji Polski trenuje pierwszoligowe Abha Club.

Dziennikarz serwisów Krótka Piłka oraz Madridistas.pl, fan glacy Pepa Guardioli i pizzy hawajskiej