Transfery

Piotr Zieliński odejdzie do wielkiego klubu? Gigant kontaktował się z agentem

Piotr Zieliński
Fot. własne/Paweł Jerzmanowski

Piotr Zieliński powoduje niemałe zainteresowanie na rynku transferowym. Od otwarcia okienka już kilka wielkich klubów było łączonych z polskim pomocnikiem w tym Manchester City oraz Liverpool.

Zieliński ma za sobą zdecydowanie najlepszy indywidualny sezon w swojej klubowej karierze. Wystąpił aż w 47 spotkaniach, strzelając w nich 10 goli i dokładając do tego 13 asyst. Polak jest zdecydowanie jednym z kluczowych piłkarzy SSC Napoli i nie inaczej ma być w przyszłym sezonie.

Na drodze mogą stanąć kluby, które widziałyby reprezentanta Polski w swoim składzie. Grono zainteresowanych jego usługami składające się z Liverpoolu i Manchesteru City, uzupełnione zostaje przez Manchester United. Tak przynajmniej podaje „Corriere del Mezzogiorno”. Dziennik informuje jednak, że nie padły jeszcze żadne konkretne oferty

„Czerwone Diabły” potrzebują wzmocnić swój środek pomocy. Potrzeba będzie jeszcze bardziej paląca, ponieważ klub może opuścić Paul Pogba. Włodarze klubu podjęli już rozmowy z Eduardo Camavingą, lecz ten stwierdził, że wolałby trafić do La Liga.

Fanatyk ligi angielskiej oraz najlepszej ligi świata czyli polskiej A-klasy ;) Twitter: @Jakub10920713