Transfery

Mariusz Stępiński odejdzie z Hellasu. Chce go bogacz, który buduje potęgę

kiFot. Screen // YouTube // Hellas Verona

Według Tomasza Włodarczyka z portalu Meczyki.pl, Mariusz Stępiński na 100% opuści latem Hellas Werona. Polak może przebierać w ofertach, jedna z nich jest bardzo konkretna.

Stępiński ma za sobą całkiem niezły sezon. Napastnik kampanię 20/21 spędził na wypożyczeniu w Lecce, które grało w Serie B. 26-latek w 33 meczach we wszystkich rozgrywkach strzelił 13 goli oraz zanotował 3 asysty. Wraz ze swoim tymczasowym klubem był bliski awansu do Serie A, jednak ostatecznie Giallorossi polegli w półfinale play-offów.

Nie przełożyło się to jednak na miejsce w składzie Hellasu Werona. Mariusz Stępiński po powrocie do macierzystego klubu usłyszał, że latem musi po raz kolejny poszukać sobie drużyny, do której odejdzie na wypożyczenie. Polakiem interesowały się kluby ze Szwajcarii, Węgier czy dobrze znanej mu Serie B, jednak dotychczas nie podjął decyzji.

Według informacji Tomasza Włodarczyka 26-latek aktualnie analizuje propozycję z ligi cypryjskiej. Aris Limassol ma bardzo poważne plany co do polskiego napastnika. Klub niedawno przejął rosyjski multimilioner, który chciałby ruszyć na podbój krajowego podwórka. Stępiński ma mu odpowiedzieć do końca tygodnia.

Nie wiadomo jednak jak postąpi 4-krotny reprezentant Polski, bowiem nadal ma oferty także ze Szwecji oraz Serie B.

Redaktor serwisu Krótka Piłka. Wielbiciel LaLiga oraz polskich piłkarzy za granicą.