Niemcy

Klub z 5. ligi trafił na Bayern. Szalona reakcja piłkarzy [WIDEO]

Fot. Screen // Twitter/@CentralDoBayern

Piątoligowy klub Bremer SV zmierzy się z Bayernem Monachium, w 1. rundzie Pucharu Niemiec. O ile nie będzie on miał zbyt wielkich szans w starciu z mistrzami Niemiec, o tyle samo starcie z tak klasowym rywalem przyniosło graczom Bremer wiele radości.

7 sierpnia Bayern Monachium rozpocznie zmagania w Pucharze Niemiec. Bawarczycy w 1. rundzie rozgrywek zmierzą się z Bremer SV. Dla monachijskiego zespołu będzie to pierwszy krok w drodze do odzyskania trofeum, które w ubiegłym sezonie wygrała Borussia Dortmund.

Klub z 5. ligi trafił na Bayern. Szalona reakcja piłkarzy [WIDEO]

Co prawda pierwszy pucharowy rywal Bayernu jest skazywany na porażkę, ale i tak nie przeszkodziło to jego piłkarzom w radości. Amatorscy zawodnicy ucieszyli się na wieść o tym, że zmierzą się z najlepszym w Niemczech i jednym z najlepszych na świecie klubem.

W przeszłości redaktor naczelny nieistniejącego już portalu PolskaPilka24.Net. W latach 2017-2020 dziennikarz Sport.pl. Obecnie owner-operator i dziennikarz portalu Krótka Piłka. Zakochany w piłce, pasjonujący się social mediami. Tu głównie o Ekstraklasie, reprezentacji Polski i Polakach grających w ligach zagranicznych.