Kadra

Kamil Kosowski zażartował z Paulo Sousy. Były piłkarz podsumował pracę selekcjonera

Fot. własne/ Paweł Jerzmanowski

Reprezentacja Polski zremisowała z Islandią. Gra „Biało-Czerwonych” nie zachwyciła. Podopieczni Paulo Sousy popełnili wiele prostych błędów, które skrzętnie wykorzystali goście. Zarówno kibiców, jak i dziennikarzy zaniepokoiła postawa drużyny, która za kilka dni rozpocznie zmagania w ramach tegorocznych mistrzostw Europy. Do sytuacji postanowił odnieść się również Kamil Kosowski, który opublikował zdjęcie w mediach społecznościowych, nawiązując tym samym do pracy wykonanej przez selekcjonera kadry.

Ostatni sprawdzian przed turniejem wypadł blado. Reprezentacja Polski nie zdołała pokonać swoich rywali, ledwo ratując remis w końcówce spotkania. W 88. minucie rywalizacji Karol Świderski wykorzystał podanie Kacpra Kozłowskiego, zdobywając tym samym drugiego gola w trzecim występie w drużynie narodowej. Dzięki temu trafieniu kadrowiczom udało się nie przegrać pierwszego meczu w historii gier przeciwko Islandii.

Postawą „Biało-Czerwonych” był rozczarowany między innymi Kamil Kosowski. Były piłkarz postanowił podsumować etap, na którym znajdują się podopieczni Paulo Sousy. Nawiązał on do wielkiego placu budowy, którym, według niego, jest aktualnie reprezentacja Polski. Tym samym gracz, który 52 razy założył koszulkę z orzełkiem na piersi zażartował z portugalskiego trenera i wykonanej do tej pory pracy.

Dziennikarz portalu "Krótka Piłka". Pasjonat włoskiego Calcio oraz Bundesligi. Miłośnik siatkówki i piłki ręcznej. Kibic, którego błękitne serce bije w zachodniej części Londynu.