Kadra

Cezary Kulesza wydał komunikat ws. wyboru selekcjonera. „Zakończyły się rozmowy”

Reprezentacja Polski od kilku dni nie ma selekcjonera. Po zwolnieniu Fernando Santosa władze PZPN poszukują jego następcy. Jak poinformował prezes polskiej federacji, rozmowy z kandydatami na nowego trenera biało-czerwonych zostały zakończone.

W środę Polski Związek Piłki Nożnej podjął decyzję o rozwiązaniu umowy z Fernando Santosem. Portugalski szkoleniowiec poprowadził biało-czerwonych w zaledwie sześciu meczach. Ich bilans to trzy zwycięstwa i trzy porażki.

Od momentu zwolnienia Santosa, władze PZPN poszukują nowego selekcjonera. W mediach pojawia się sporo nazwisk, z Markiem Papszunem i Michałem Probierzem na czele. Niektórzy dziennikarze w gronie potencjalnych kandydatów wymieniają także Jana Urbana czy Adama Nawałkę.

Na razie nie wiadomo, kto ma największe szanse na objęcie stanowiska trenera pierwszej kadry. Wiadomo jednak, że rozmowy z kandydatami zostały już zakończone. „Zakończyły się rozmowy z kandydatami na selekcjonera. Czas na wybór” – napisał na platformie X prezes PZPN, Cezary Kulesza.

https://x.com/Czarek_Kulesza/status/1702960518384767052?s=20