Transfery

Wielki klub chce kupić Ronaldo! Warunkiem obniżka pensji

grafika: własna/Krótka Piłka

Włoski dziennikarz, Tancredi Palmeri donosi, że Manchester United jest poważnie zainteresowany sprowadzeniem Cristiano Ronaldo. Warunkiem ma być ogromna obniżka pensji.

Przyszłość portugalskiej supergwiazdy nadal jest niejasna. We Włoszech jego przygoda nie przebiegła w taki sposób, jak zakładano. Były zawodnik Realu został sprowadzony do Juventusu w celu wygrania Ligi Mistrzów, co nadal się nie udało. W dodatku „Stara Dama” pierwszy raz od 2011 nie wygrał Mistrzostwa. Cała ta sytuacja wywołuje frustracje w zawodniku, który chciałby zmienić otoczenie.

Włoskie media niedawno informowały, że agent piłkarza, Jorge Mendes, zaczął rozglądać się za nowym pracodawcą dla Portugalczyka. Jednak wtedy nikt nie wyraził chęci zatrudnienia Ronaldo. Mimo to włoski dziennikarz Tancredi Palmeri donosi, że znalazł się klub, który mógłby podpisać umowę z 36-latkiem. Powrotu gwiazdy chciałaby czerwona część Manchesteru.

Problemem mogą być jednak pieniądze. „Czerwone Diabły” nie zamierzają płacić napastnikowi aż 30 milionów euro za sezon. Zawodnik jeśli chciałby wrócić do Anglii musiałbym zejść z tej kwoty o połowę

Fanatyk ligi angielskiej oraz najlepszej ligi świata czyli polskiej A-klasy ;) Twitter: @Jakub10920713