Niemcy Polacy za granicą

Zaskakujące doniesienia ws. Lewandowskiego. Może wrócić znacznie szybciej

Fot. Własne / Paweł Jerzmanowski

Robert Lewandowski w poniedziałek odbył pierwszy trening (na razie tylko biegowy) po kontuzji kolana. Początkowo Polak do gry miał wrócić dopiero 24 kwietnia. Jak się jednak okazuje, może to nastąpić znacznie szybciej.

Minęły już dwa tygodnie odkąd Robert Lewandowski doznał kontuzji w meczu reprezentacji Polski z Andorą. Mimo tego, że pierwsze diagnozy lekarza reprezentacji Polski mówiły o przerwie wynoszącej maksymalnie 10 dni, lekarze Bayernu stwierdzili, że pauza 33-latka będzie znacznie dłuższa. Plan zakładał powrót Lewandowskiego na mecz ligowy z FSV Mainz 24 kwietnia. Może być jednak zupełnie inaczej.

Zaskakujące doniesienia ws. Lewandowskiego. Może wrócić znacznie szybciej

Dziennikarze „Kickera” przekazali jednak zaskakujące wieści. Ich zdaniem Lewandowski do gry może wrócić jeszcze w tym tygodniu – na sobotni mecz z Wolfsburgiem. Bardzo możliwe, że starcie z „Wilkami” Polak rozpocząłby na ławce.

Niestety nie ma szans na występ Lewandowskiego we wtorkowym meczu Ligi Mistrzów z PSG. Polak mówił o tym sam jeszcze przed pierwszym spotkaniem Bawarczyków z paryżanami. Zespół Hansiego Flicka będzie musiał odrabiać straty (2:3 w pierwszym meczu) bez swojego najlepszego strzelca.

W przeszłości redaktor naczelny nieistniejącego już portalu PolskaPilka24.Net. W latach 2017-2020 dziennikarz Sport.pl. Obecnie owner-operator i dziennikarz portalu Krótka Piłka. Zakochany w piłce, pasjonujący się social mediami. Tu głównie o Ekstraklasie, reprezentacji Polski i Polakach grających w ligach zagranicznych.