Kadra Włochy

Ibrahimović skomentował powrót do reprezentacji. Komentarz w jego stylu

Fot. Screen // YouTube / TV4Sport

Po niemal pięciu latach przerwy Zlatan Ibrahimović oficjalnie wróci do reprezentacji Szwecji. Napastnik Milanu został powołany na marcowe mecze kadry. Po oficjalnym ogłoszeniu powołania 39-latek skomentował je w swoim stylu.

62 gole w 116 meczach – w czerwcu 2016 roku na tych statystykach stanął licznik Zlatana Ibrahimovicia w reprezentacji Szwecji. Jeszcze kilka miesięcy temu wydawało się, że napastnik Milanu nigdy w swojej kadrze już nie zagra, ale ostatnio o jego możliwym powrocie mówiono coraz częściej. W poniedziałek stał on się faktem.

Ibrahimović znalazł się na liście zawodników powołanych przez Janne Anderssona na mecze z Gruzją, Kosowem i Estonią. Jeśli Szwed dobrze odnajdzie się w kadrze po przerwie, prawdopodobnie weźmie udział w czerwcowych mistrzostwach Europy, gdzie będzie mógł zagrać przeciwko Polsce.

Ibrahimović skomentował powrót do reprezentacji. Komentarz w jego stylu

Doświadczony zawodnik powołanie do reprezentacji bardzo szybko skomentował w mediach społecznościowych. – Powrót Boga – napisał w swoim stylu. Wpis piłkarza w niecałą godzinę polubiło ponad 100 tys. osób.

W przeszłości redaktor naczelny nieistniejącego już portalu PolskaPilka24.Net. W latach 2017-2020 dziennikarz Sport.pl. Obecnie owner-operator i dziennikarz portalu Krótka Piłka. Zakochany w piłce, pasjonujący się social mediami. Tu głównie o Ekstraklasie, reprezentacji Polski i Polakach grających w ligach zagranicznych.