Transfery

Mbappe ma nowe wymagania od Realu Madryt. Przejdzie do Hiszpanii, jeśli będzie grał na lewym skrzydle

Fot. YouTube // Screen // Ligue 1 Uber Eats Official

Kylian Mbappe od dawna jest łączony z Realem Madryt. Hiszpański dziennik „AS” podaje, że Francuz podał nowe warunki przy potencjalnym transferze.

Kontrakt Mbappe wygasa w 2022 roku, jeśli zdecyduje się go przedłużyć, zostanie w Paryżu. Mówi się jednak, że napastnik chce spróbować nowych wyzwań. Prawdopodobnie będzie mógł się sprawdzić w Realu Madryt, sprawa jest jednak skomplikowana.

Żądaniem Mbappe jest, by mógł grać na lewym skrzydle. Tę pozycję okupuje jednak Eden Hazard. Belg jest cały czas niedysponowany przez kontuzje, dlatego „Królewscy” z chęcią będą chcieli się go pozbyć. Jego miejsce miałby zatem zająć właśnie Francuz.

„Marca” donosi za to, że Kylian wystosował podobną prośbę do obecnego szkoleniowca Mauricio Pochettino. Faktem jest, że ostatnio zostawał wystawiany na lewym skrzydle, ale wszystko to przez nieobecność Neymara.

Co zatem, jeśli już Brazylijczyk wróci? Zdaniem dziennikarzy, pozycja na boisku jest ważna dla Mbappe i może być kluczowa dla jego gry. Właśnie to może mieć wpływ na przyszłość młodej gwiazdy.