Transfery

Czołowy strzelec Ligue 2 na celowniku Legii Warszawa. Rozmowy pomiędzy stronami trwają

Legia Warszawa od kilku tygodni modeluje kadrę na kolejny sezon Ekstraklasy. Na liście życzeń „Wojskowych” znalazł się Killian Corredor z Rodez AF.

Podczas letniego okna transferowego Legię Warszawa czeka rewolucja kadrowa. Łazienkowską opuści m.in. Josue, który od kilku sezonów stanowił o sile środka pola stołecznej drużyny. Do macierzystych klubów wrócą natomiast Gil Dias oraz Qendrim Zyba.

Zespół „Wojskowych” wzmocnią z kolei Claude Goncalves i Luquinhas. Władze Legii Warszawa poszukują również nowego napastnika. Zdaniem Tomasza Włodarczyka na szczycie listy życzeń polskiego klubu znalazł się piłkarz z Ligue 2.

Jest nim Killian Corredor, zawodnik Rodez AF. Francuz ma za sobą bardzo udane rozgrywki. Na zapleczu ekstraklasy oraz w krajowym pucharze udało mu się strzelić 18 goli i zanotować 8 asyst.

Legia Warszawa nie będzie miała łatwego zadania. Ze względu na świetny dorobek Corredora, w walkę o jego podpis włączyć mogą się również kluby z Ligue 1. Portal Transfermarkt wycenia go na 1,5 miliona euro.

Redaktor serwisu Krótka Piłka. Wielbiciel LaLiga oraz polskich piłkarzy za granicą.