Transfery

Ramos odejdzie z Realu! Wkrótce agent dopnie szczegóły transferu

grafika: własne/Krótka Piłka

„Todofijaches” donosi, że Sergio Ramos odrzucił ostateczną propozycję kontraktu Realu Madryt. Dziennikarze informują też, że jego agent w przyszłym tygodniu pojedzie do Anglii, aby podpisać lukratywny kontrakt z Manchesterem United.

Kontrakt długoletniego kapitana Realu Madryt wygasa już w czerwcu, co powoduje, że może on negocjować z innymi klubami. Hiszpan miał otrzymać propozycję nowej umowy, która obowiązywałaby przez kolejne dwa lata, lecz jego zarobki spadłyby o 10%. Ramos jednak postanowił, że nie chce dłużej reprezentować barw „Królewskich” i latem odejdzie za darmo.

Doświadczonego defensora chciał zatrudnić dwa klubu, to jest: PSG oraz Manchester United. Media donoszą jednak, że oferta klubu z Anglii bardziej go przekonuje. Co więcej jak podaje „Todofijaches” agent zawodnika już w przyszłym tygodniu pojedzie do Manchesteru, aby dopiąć szczegóły dwuletniego kontraktu z „Czerwonymi Diabłami”. Ramos ma otrzymywać pensję na poziomie 200 tyś euro tygodniowo

Hiszpańscy dziennikarze dodają, że Real dobrze zdaję sobie sprawę z faktu, że ich kapitan odejdzie i dlatego przygotowują Davida Alabę na jego następce. Od przyszłego sezonu to Austriak ma być szefem defensywy „Królewskich”

Fanatyk ligi angielskiej oraz najlepszej ligi świata czyli polskiej A-klasy ;) Twitter: @Jakub10920713