Anglia

Roy Keane krótko podsumował formę Liverpoolu. Legenda nie ma wątpliwości

Screen – YouTube/SkySports Retro

Liverpool nie spisuje się na miarę oczekiwań. Można powiedzieć, że już wypadł z gry o mistrzostwo. Drużyna Juergena Kloppa ma poważne kłopoty.

W niedzielnym hicie Manchester City okazał się lepszy od Liverpoolu. Podopiecznie Pepa Guardioli rozgromili na wyjeździe zawodników Juergena Kloppa aż 4:1. To wyraźnie pokazało, że The Reds mają problemy.

Na początku sezonu im nie szło, bo drużynę spowiły kontuzje i niemiecki szkoleniowiec musiał rotować składem. Mogło się wydawać, że kłopoty są tylko chwilowe i klub szybko się odbije, ale tak się jednak nie stało. Forma mistrzów Anglii pozostawia wiele do życzenia.

Następne mecze będą równie ciężkie jak starcie z „Obywatelami”. Liverpool będzie podejmował Leicester City, które też ma chrapkę na trzy punkty i jest w dobrej formie, bo znajduje się w topowej trójce. Oprócz tego zespołu z Anfield czeka jeszcze starcie z RB Lipskiem w meczu Ligi Mistrzów. Trzeba przyznać, że Czerwoni nie będą mieli łatwo.

Beznadziejne wyniki drużyny skomentowała legenda piłki nożnej, Roy Keane. Irlandczyk nie przebierał w słowa i nie udawał, że jest kolorowo. Twardo wręcz przyznał, że dzieje się źle.

https://twitter.com/Piotrowicz17/status/1358494809946812417?s=20

Trzeba przyznać, że Keane ma rację. Jeśli Liverpool zamierza tak grać, to na pewno długo jeszcze poczeka na kolejne tytuły. W końcu konkurencja staje się coraz silniejsza.