Włochy

Ibrahimovic odpiera zarzuty. Tak komentuje spięcie z Lukaku

grafika: własne/Krótka Piłka

Wtorkowy ćwierćfinał Pucharu Włoch był pełen emocji i nie do końca sportowej walki. Po meczu całą sytuację wyjaśnił Zlatan Ibrahimović, który brał obrażał się wzajemnie z Romelu Lukaku.

Do 'starcia’ pomiędzy zawodnikami doszło pod koniec pierwszej części meczu. Zlatan Ibrahimović miał obrazić Romelu Lukaku słowami – Idź rób swoje gów***ne laleczki voodoo, ośle – nie pozostało to bez reakcji Belga.

Gdy arbiter zakończył pierwszą odsłonę spotkania, w drodze do szatni nie było spokoju. Rozwścieczonego Lukaku musiało powstrzymywać kilku zawodników, a sam krzyknął do Szweda – Pier***ę ciebie i twoją żonę.

ZOBACZ TEŻ:

Po meczu komentarz w tej sprawie zabrał zawodnik AC Milanu, który w mediach społecznościowych ogłosił, że wyzwiska nie były o podłożu rasistowskim. Szwed szanuje wszystkich ludzi, ale „są piłkarze lepsi i gorsi”.

W świecie Zlatana nie ma miejsca na rasizm. Wszyscy jesteśmy tej samej rasy – wszyscy jesteśmy równi. Wszyscy jesteśmy piłkarzami – niektórzy są lepsi od innych

czytamy we wpisie Ibrahimovicia

Ostatecznie to Belg się cieszył z awansu swojej drużyny do półfinału Coppa Italia. Lukaku zdołał zdobyć gola z rzutu karnego, a po dramatycznej końcówce wynik ustalił Eriksen w 97 minucie gry.

Brak opisu.