Francja

Mbappe starł się z Al-Khelaifim przed ostatnim meczem Ligue 1. „Trzęsły się ściany”

Kylian Mbappe
Fot. Screen: YouTube/PSG – Paris Saint-Germain

W niedzielę Kylian Mbappe rozegrał swój ostatni mecz na Parc des Princes w roli piłkarza PSG. Przed rozpoczęciem spotkania napastnik starł się słownie z prezesem klubu, Nasserem Al-Khelaifim.

W ubiegłym tygodniu Kylian Mbappe potwierdził swoje wcześniejsze zamiary. Poprzez specjalne nagranie Francuz pożegnał się z kibicami Paris Saint-Germain. Starcie przeciwko Tuluzie było jego ostatnim występem na Parc des Princes w koszulce stołecznego klubu.

Opinii medialnej nie umknął fakt, iż podczas swoich podziękowań Mbappe nie wspomniał o Nasserze Al-Khelaifim. Prezes PSG był z tego powodu wściekł na 25-latka. Przed rozpoczęciem niedzielnego spotkania doszło do starcia z udziałem obu panów.

„Katarczyk zaprosił Mbappe do swojego gabinetu, aby przedstawić mu swój pogląd na sytuację. Zdaniem naocznych świadków rozmowa była bardzo płomienna. „Katarczyk zaprosił Mbappe do swojego gabinetu, aby przedstawić mu swój pogląd na sytuację. Zdaniem naocznych świadków rozmowa była bardzo płomienna. „Trzęsły się ściany” – czytamy na łamach „Le Parisien”.

Niemal na pewno kolejnym przystankiem w karierze Kyliana Mbappe będzie Real Madryt. Na ten moment „Królewscy” odcinają się od komentowania plotek, jednak dołączenie Francuza do drużyny wydaje się nieuniknione. Oficjalne komunikaty mają pojawić się po finale Ligi Mistrzów.

Redaktor serwisu Krótka Piłka. Wielbiciel LaLiga oraz polskich piłkarzy za granicą.