Anglia

Mohamed Salah jest wściekły na Juergena Kloppa. „Jeśli zacznę mówić, będzie ogień” [WIDEO]

screen

Podczas meczu West Ham – Liverpool doszło do spięcia pomiędzy Mohamedem Salahem i Juergenem Kloppem. Egipcjanin zapytany o sytuację po zakończeniu spotkania nie ukrywał swoich emocji.

Chociaż Liverpool oddał prawie 30 strzałów na bramkę West Hamu, to spotkanie ostatecznie zakończyło się remisem 2:2. „The Reds” przechodzą aktualnie przez załamanie formy i praktycznie stracili szansę na zdobycie mistrzostwa Anglii. Nerwową atmosferę w drużynie potwierdziła sprzeczka pomiędzy Mohamedem Salahem oraz Juergenem Kloppem.

Gwiazda Liverpoolu rozpoczęła kolejne spotkanie na ławce rezerwowych. Klopp zdecydował się na wpuszczenie Salaha na boisko na kilka minut przed ostatnim gwizdkiem arbitra. Wówczas między panami zawrzało. Do akcji wkroczył nawet Darwin Nunez, który uspakajał Egipcjanina.

Później Salah został zapytany o całe zajście przez dziennikarzy. Skrzydłowy nie powiedział wiele, ale dał do zrozumienia, że jego relacje z Kloppem nie są na ten moment pozytywne. Z kolei zdaniem szkoleniowca sprawa została już wyjaśniona.

– Będzie ogień, jeśli coś powiem. Ogień? Tak, ogień – rzucił krótko Salah.

– Rozmawialiśmy z chłopakami o tym momencie w szatni, załatwione. Wydaje mi się, że dla Salaha również – stwierdził Klopp.

Redaktor serwisu Krótka Piłka. Wielbiciel LaLiga oraz polskich piłkarzy za granicą.