Anglia

Onana nie wytrzymał po tym, co zrobił Maguire. Kamery nagrały reakcję bramkarza [WIDEO]

Screen // Twitter / DeanCFC_

Manchester United w ostatnim meczu towarzyskim przegrał 2:3 z Borussią Dortmund. Równie dużo, co o samym spotkaniu, po jego zakończeniu mówi się m.in. o spięciu pomiędzy nowym bramkarzem „Czerwonych Diabłów”, Andre Onaną a Harrym Maguirem.

Harry Maguire nie notuje ostatnio udanego okresu w Manchesterze United. Nie tak dawno Erik ten Hag podjął decyzję o odebraniu mu opaski kapitana „Czerwonych Diabłów”. Teraz angielski obrońca kolejny raz zaliczył z kolei nieudany występ – tym razem w meczu towarzyskim z Borussią Dortmund.

Najlepszym podsumowaniem gry Maguire’a jest sytuacja z 48. minuty, kiedy po jego błędzie Manchester prawie stracił gola. „Prawie”, bo drużynę uratował nowy bramkarz United, Andre Onana. Były golkiper Interu Mediolan bardzo nerwowo zareagował jednak na błąd Maguire’a, do którego dynamicznie podbiegł i – delikatnie mówiąc – zwrócił mu uwagę.

Maguire trafił do Manchesteru United w sierpniu 2019 roku. Leicester City otrzymało za niego 87 mln euro. Im więcej mija jednak czasu od transferu, tym gorzej prezentuje się 30-latek. Wiele wskazuje na to, że niebawem odejdzie on z Manchesteru, szczególnie, że nie zajmuje wysokiego miejsca w hierarchii Erika ten Haga.