Hiszpania

Real Madryt traci ważnego zawodnika. To pewne – przekazał decyzję prezesowi klubu

Real Madryt po sezonie czekają zmiany kadrowe. Do klubu z pewnością dołączy kilku nowych zawodników, ale kilku tez odejdzie. Nie zabraknie pożegnań z bardzo ważnymi zawodnikami.

Real Madryt ma szansę na zakończenie sezonu z mistrzostwem Hiszpanii i Ligą Mistrzów na koncie. W LaLiga „Królewscy” mają osiem punktów przewagi nad FC Barceloną, natomiast w Lidze Mistrzów ostatnio wyeliminowali Manchester City i awansowali do półfinału.

Niezależnie od tego, z jakimi trofeami Real zakończy sezon, latem czekają go zmiany kadrowe. Poza wzmocnieniami, z zespołu Carlo Ancelottiego z pewnością odejdzie kilku graczy.

Jednym z zawodników, którzy opuszczą Real, ma być Nacho Fernandez, kapitan zespołu.Jak poinformowali dziennikarze „Marki”, 34-letni obrońca podjął już definitywną decyzję o odejściu, którą przedstawił nie tylko wspomnianem u Ancelottiemu, ale także prezesowi „Królewskich”, Florentino Perezowi.

Fernandez to wychowanek Realu. W pierwszym zespole madryckiego zespołu rozegrał 355 oficjalnych spotkań, w których strzelił 16 goli i zaliczył dziewięć asyst.