Wideo

Perfekcyjna zmiana Skórasia w lidze belgijskiej. Polak z asystą minutę po wejściu na boisko [WIDEO]

screen

Chociaż Michał Skóraś wszedł na boisko na sześć minut przed zakończeniem meczu pomiędzy Club Brugge i Kortrijk, to udało mu się zaliczyć asystę. Skrzydłowy posłał ładne dośrodkowanie w pole karne kilka chwil po zmianie.

Michał Skóraś trafił do Club Brugge na początku lipca ubiegłego roku. Lech Poznań zarobił na sprzedaży swojej gwiazdy sześć milionów euro. Początki skrzydłowego w Belgii nie należą jednak do najłatwiejszych.

23-latek tylko raz rozpoczął mecz Jupiler League w wyjściowym składzie. Jeżeli polski zawodnik pojawia się na boisku w tych rozgrywkach, to zazwyczaj rozgrywa po kilka minut w końcówkach spotkań. Identycznie było we wtorkowy wieczór.

Skóraś wszedł na plac gry w 84. minucie starcia z ostatnim w tabeli Kortrjik. Nie przeszkodziło mu to w zanotowaniu bardzo ładnej asysty przy trafieniu na 3:2 dla Club Brugge. Jak się okazało, przewaga uzyskana tak późno nie zagwarantowała gospodarzom zwycięstwa.

Dotychczasowy bilans Skórasia w Club Brugge to 23 występy, 1 gol i 5 asyst. Portal Transfermarkt wycenia go na 4,5 miliona euro.

Redaktor serwisu Krótka Piłka. Wielbiciel LaLiga oraz polskich piłkarzy za granicą.