Inne sporty

Paweł Fajdek skomentował wyniki plebiscytu na Sportowca Roku. „Komentarz? Bardzo proszę”

Screen: X / Pawel_Fajdek

Paweł Fajdek, znany z kontrowersyjnych, wywołujących dyskusje komentarzy, zabrał głos na temat wyników plebiscytu „Przeglądu Sportowego” na Sportowca Roku w Polsce. „Komentarz do wyników? Bardzo proszę” – napisał lekkoatleta przy filmiku opublikowanym na portalu X.

Kilka dni temu odbyła się gala będąca zwieńczeniem plebiscytu „Przeglądu Sportowego”. Plebiscyt wygrała Iga Świątek, która na podium wyprzedziła Bartosza Zmarzlika (żużel) i Aleksandra Śliwkę (siatkówka). W dziesiątce, po raz pierwszy od wielu lat nie znalazł się kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski, Robert Lewandowski.

Kilka dni po ogłoszeniu wyników i wręczeniu nagród, w mediach społecznościowych swój komentarz dotyczący plebiscytu zamieścić postanowił Paweł Fajdek, którego wypowiedzi w ostatnich latach często wywoływały duże kontrowersje i fale komentarzy. „Komentarz do wyników? Bardzo proszę” – napisał na portalu X. I powiedział: – Słuchajcie, jest bardzo przyjemnie. Gratulacje dla Igi, Bartka i Olka. Fajna trójka. Bardzo mi się podoba.

Następnie Fajdek przeszedł do Memoriału Kamili Skolimowskiej, który otrzymał nagrodę imprezy roku. – To moje serduszko ucieszyło najbardziej. Mam nadzieję, że w sierpniu zobaczymy się na tym mityngu na Stadionie Śląskim.