Transfery

Carlitos zapracował na kolejny transfer. Były piłkarz Legii niebawem zmieni klub

Carlitos
Fot. Krótka Piłka/Paweł Jerzmanowski

Carlitos, były piłkarz m.in. Legii Warszawa, niebawem zmieni klub. Zawodnik, który od sierpnia występuje w PAS Lamii 1964, dobrą grą wzbudził zainteresowanie kilku drużyn. Hiszpan miał już poprosić o zgodę na odejście.

W sierpniu ubiegłego roku Carlitos – po raz drugi – opuścił Legię Warszawa. Po rocznym pobycie w stołecznym zespole hiszpański napastnik przeniósł się do ligi greckiej, podpisując kontrakt z PAS Lamia. W nowym otoczeniu doświadczony piłkarz odnalazł się bardzo dobrze – dotychczas rozegrał 15 ligowych spotkań, w których strzelił pięć goli i zaliczył trzy asysty.

Dobra gra Carlitosa nie przeszła bez echa. Jak informuje portal Athletic Square, pozyskaniem Hiszpana zainteresował się Aris Saloniki, zespół z czołówki ligi greckiej. Na razie żadnych oficjalnych informacji jednak jeszcze nie ma. 33-latek miał już jednak poprosić władze swojej obecnej drużyny o zgodę na odejście.

Carlitos występował w Polsce nie tylko w Legii, ale również w Wiśle Kraków. To jednak w barwach stołecznej drużyny rozegrał najwięcej oficjalnych meczów w karierze (78).